T- särgi printimine ehk DTG printimine

DTG printeriga trükitakse kujutis otse tootele. Printer võimaldab printida kujutise kangale ilma trükiraame valmistamata või kuumpresskilet kasutamata, mis teeb üksikeksemplaride  ja väikeste partiide valmistamise kiiremaks ja soodsamaks ning tagab pehme ja mõnusa siiditrükisarnase tulemuse

Digitaalse otse kangale printimisega saab teostada kujundusi, mis on traditsioonilistele trükimeetoditele liiga keerulised – see võimaldab trükkida märksa detailsemat kujutist, kui siiditrükk.

Millistele toodetele sobib digitaalne print sobib ?

Printimiseks sobivad tooted, mille kanga koostis on 100% puuvill või puuvill kuni 50%-lise polüestri või elastaani sisaldusega: t-särgid, pusad, dressipluusid, kotid, rätikud jne. Veebaasilised EcoTex sertifikaadiga värvid sobivad ka lasteriiete trükkimiseks. Digitaalne trükk on hea pesukindlusega.

Trükitulemus sõltub väga palju tootest endast. Mida siledama pinnaga on kangas, seda detailsem ja kvaliteetsem jääb trükk.

Nõuded failile

Trükkimiseks sobivad failid laiendiga .png, 1:1 mõõdus, resolutsiooniga 300 ppi).
Maksimaalne trüki suurus on 355 x 406 mm.

Parandage pildi värviküllastust

Üleminek RGB-lt CMYK-le vähendab värviküllastust ja kui tuua pilte vektorprogrammist (nt Corel või Adobe Illustrator) Photoshopi, võib toimuda värvide nihkumine ja värvide tuhmumine. korrigeerimine Adobe Photoshop Image>Adjustments>Hue Saturation ja liigutage küllastuse liugurit umbes 10 kuni 20 punkti edasi. Ärge üle pingutage – tehke värvid lihtsalt natuke kirkamaks.